Neem gerust contact met ons op. We helpen u graag verder!
Antiek grenen biedermeier kast
1.394,951.152,85 excl. BTW
Direct op voorraad
Gratis verzending binnen NL en DE
- Wereldwijde verzending *
- Binnen 14 dagen veilig geleverd
- Veilig online betalen
Heeft u vragen over dit product?
Informatie over Antiek grenen biedermeier kast
Zoekt u een kast met een rustige en tijdloze uitstraling? Deze antieke grenen biedermeier kast heeft een eenvoudig ontwerp met elegante details zoals bolpoten.
Herkomst
Deze kast komt uit europa en is gemaakt in de biedermeier periode. De strakke lijnen en sobere vormgeving zijn kenmerkend voor deze stijl.
Materiaal en staat
De kast is gemaakt van massief grenenhout. In onze werkplaats is deze geloogd en gerestaureerd, waarbij de natuurlijke uitstraling behouden is gebleven. Lichte gebruikssporen passen bij de leeftijd.
De kast heeft twee deuren met daarachter een praktische opbergruimte, geschikt voor linnengoed of kleding. De bolpoten geven het meubel een subtiel sierlijk accent.
Levering
Al onze meubelstukken worden met zorg klaargemaakt en verzonden via een gespecialiseerde vervoerder. Levering vindt plaats binnen 14 werkdagen. U wordt ruim van tevoren gebeld en/of gemaild om een passend bezorgmoment af te spreken.
Meer informatie? Neem gerust contact met ons op — we helpen u graag bij het vinden van de perfecte items voor uw interieur of project.
Specificaties
| Lengte: | 158 cm |
|---|---|
| Breedte: | 63 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal poten: | 4 |
| Herkomst: | Europa |
| Kleur: | Bruin, Onbewerkt – neutraal |
| Materiaal: | Hout – Grenen |
| Staat: | Gerestaureerd |



















































































