Neem gerust contact met ons op. We helpen u graag verder!
Antiek grenen commode
594,95491,69 excl. BTW
Direct op voorraad
Gratis verzending binnen NL en DE
- Wereldwijde verzending *
- Binnen 14 dagen veilig geleverd
- Veilig online betalen
Heeft u vragen over dit product?
Informatie over Antiek grenen commode
Zoekt u een klein meubel met karakter en een verrassende functie? Deze antieke grenen commode is een sierlijk en praktisch kastje met een unieke indeling. Compact van formaat, maar met opvallend veel opbergruimte.
Herkomst
Deze commode komt uit europa en werd gebruikt als praktische opbergkast in huis. Door de sierlijke vormen en compacte bouw is het een charmant meubel dat in vrijwel iedere ruimte past.
Materiaal en staat
De kast is gemaakt van massief grenenhout. In onze werkplaats is deze geloogd en gerestaureerd, waarbij het originele karakter behouden is gebleven. Lichte gebruikssporen passen bij de leeftijd en geven de kast een authentieke uitstraling.
De indeling maakt deze kast extra bijzonder. Bovenin zit een lade, daaronder een deur met opbergruimte. Het blad kan opengeklapt worden en biedt extra bergruimte, wat dit meubel uniek en praktisch maakt.
Levering
Al onze producten worden met zorg ingepakt en verzonden door een gespecialiseerde vervoerder. Levering is binnen 14 werkdagen. U wordt ruim van tevoren gebeld om een levertijd af te spreken en een half uur voor aankomst.
Meer informatie? Neem gerust contact met ons op.
Specificaties
| Lengte: | 65 cm |
|---|---|
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Aantal deuren: | 1 |
| Aantal lades: | 1 |
| Aantal poten: | 4 |
| Herkomst: | Oost Europa |
| Materiaal: | Hout – Grenen |
| Kleur: | Bruin, Onbewerkt – neutraal |
| Staat: | Gerestaureerd |




















































































