Neem gerust contact met ons op. We helpen u graag verder!
Antiek grenen commode
694,95574,34 excl. BTW
Direct op voorraad
Gratis verzending binnen NL en DE
- Wereldwijde verzending *
- Binnen 14 dagen veilig geleverd
- Veilig online betalen
Heeft u vragen over dit product?
Informatie over Antiek grenen commode
Zoekt u een sierlijk meubel met karakter? Deze antieke grenen commode met 3 lades heeft een elegante vormgeving. Een stijlvol en praktisch meubel voor iedere ruimte.
Herkomst
Deze commode komt uit europa en werd gebruikt als opbergmeubel in huis. De sierlijke details en vormen geven de kast een verfijnde uitstraling.
Materiaal en staat
De kast is gemaakt van massief grenenhout. In onze werkplaats is deze geloogd en gerestaureerd, waarbij het karakter behouden is gebleven. Lichte gebruikssporen passen bij de leeftijd.
De commode heeft drie ruime lades en is afgewerkt met mooie snekken die zorgen voor een authentieke en sierlijke uitstraling.
Levering
Al onze producten worden met zorg ingepakt en verzonden door een gespecialiseerde vervoerder. Levering is binnen 14 werkdagen. U wordt ruim van tevoren gebeld om een levertijd af te spreken en een half uur voor aankomst.
Meer informatie? Neem gerust contact met ons op.
Specificaties
| Lengte: | 95 cm |
|---|---|
| Breedte: | 48 cm |
| Hoogte: | 81 cm |
| Aantal lades: | 3 |
| Aantal poten: | 4 |
| Herkomst: | Europa |
| Materiaal: | Hout – Grenen |
| Staat: | Gerestaureerd |


















































































