Neem gerust contact met ons op. We helpen u graag verder!
Antiek grenen grunderzeit kledingkast
1.494,951.235,50 excl. BTW
Direct op voorraad
Gratis verzending binnen NL en DE
- Wereldwijde verzending *
- Binnen 14 dagen veilig geleverd
- Veilig online betalen
Heeft u vragen over dit product?
Informatie over Antiek grenen grunderzeit kledingkast
Zoekt u een kast die direct opvalt? Deze sierlijke 2-deurs kledingkast uit de Gründerzeit-periode heeft een verfijnde uitstraling met extra rijke details en elegante vormen.
Herkomst
Deze kast komt uit Europa en is gemaakt in de Gründerzeit-periode. De sierlijke koplijst en decoratieve panelen op de deuren geven de kast een klassieke en luxe uitstraling.
Materiaal en staat
Gemaakt van massief hout en volledig geloogd en gerestaureerd in onze eigen werkplaats. Lichte gebruikssporen passen bij de leeftijd en zorgen voor karakter. De kast is technisch in goede staat en direct te gebruiken.
Achter de twee deuren bevindt zich een ruime hangruimte met kledingroede. Onderin zit een lade voor extra opbergruimte. De kast staat op elegante bolpoten en heeft verfijnde, sierlijke afwerkingen.
Levering
Al onze producten worden met zorg ingepakt en verzonden door een gespecialiseerde vervoerder. Levering is binnen 14 werkdagen. U wordt een ruim van tevoren gebeld om een levertijd af te spreken en een half uur voor aankomst om te bevestigen dat wij er bijna zijn.
Meer informatie? Neem gerust contact met ons op.
Specificaties
| Lengte: | 179 cm |
|---|---|
| Breedte: | 65 cm |
| Hoogte: | 205 cm |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal poten: | 4 |
| Herkomst: | Europa |
| Kleur: | Bruin, Onbewerkt – neutraal |
| Materiaal: | Hout, Hout – Grenen |
| Staat: | Gerestaureerd |



















































































