Neem gerust contact met ons op. We helpen u graag verder!
Biedermeier 1 deurs kast
794,95656,98 excl. BTW
Direct op voorraad
Gratis verzending binnen NL en DE
- Wereldwijde verzending *
- Binnen 14 dagen veilig geleverd
- Veilig online betalen
Heeft u vragen over dit product?
Informatie over Biedermeier 1 deurs kast
Zoekt u een compact meubel met charme? Deze Biedermeier kast met één deur is een sfeervol stuk uit een geliefde stijlperiode. Een mooi, karaktervol meubel dat elegantie toevoegt aan iedere ruimte.
Herkomst
Deze kast komt uit Europa en is uitgevoerd in klassieke Biedermeier‑stijl. Het rustige lijnenspel, de ingetogen ornamenten en de kenmerkende verhoudingen maken het een tijdloos en veelzijdig meubelstuk.
Materiaal en staat
De kast is gemaakt van massief hout. In onze werkplaats is het meubel geloogd en gerestaureerd in onze werkplaats, waarbij de natuurlijke uitstraling behouden is gebleven. Lichte gebruikssporen passen bij de leeftijd en benadrukken het authentieke karakter.
De kast heeft één deur met ingelijste panelen en staat op de typerende Biedermeier pootjes, wat zorgt voor een mooie en evenwichtige uitstraling.
Levering
Al onze meubelstukken worden met zorg klaargemaakt en verzonden via een gespecialiseerde vervoerder. Levering vindt plaats binnen 14 werkdagen. U wordt ruim van tevoren gebeld en/of gemaild om een passend bezorgmoment af te spreken.
Meer informatie? Neem gerust contact met ons op — we helpen u graag bij het vinden van de perfecte items voor uw interieur of project.
Specificaties
| Lengte: | 82 cm |
|---|---|
| Breedte: | 44 cm |
| Hoogte: | 116 cm |
| Aantal deuren: | 1 |
| Aantal poten: | 4 |
| Kleur: | Onbewerkt – neutraal |
| Herkomst: | Europa |
| Materiaal: | Hout, Hout – Grenen |
| Staat: | Gerestaureerd |


















































































