Neem gerust contact met ons op. We helpen u graag verder!
Vintage dames bureau
444,95367,73 excl. BTW
Direct op voorraad
Gratis verzending binnen NL en DE
- Wereldwijde verzending *
- Binnen 14 dagen veilig geleverd
- Veilig online betalen
Heeft u vragen over dit product?
Informatie over Vintage dames bureau
Zoekt u een bijzonder meubel met karakter? Dit vintage vrouwen bureau met maar liefst 16 lades en een uitschuifbaar blad is een echte blikvanger met veel praktische ruimte.
Herkomst
Dit bureau komt uit europa en is ontworpen als klassiek damesbureau. De vele lades en verfijnde indeling maken het een functioneel en elegant meubelstuk.
Materiaal en staat
Gemaakt van massief hout en in onze werkplaats waar nodig gerestaureerd. Het bureau verkeert in goede staat met lichte gebruikssporen die passen bij de leeftijd.
De 16 lades bieden volop opbergruimte voor papier, sieraden of accessoires. Het uitschuifbare blad zorgt voor extra werkruimte wanneer nodig, en maakt het bureau zowel praktisch als veelzijdig.
Levering
Al onze meubelstukken worden met zorg klaargemaakt en verzonden via een gespecialiseerde vervoerder. Levering vindt plaats binnen 14 werkdagen. U wordt ruim van tevoren gebeld en/of gemaild om een passend bezorgmoment af te spreken.
Meer informatie? Neem gerust contact met ons op — we helpen u graag bij het vinden van de perfecte items voor uw interieur of project.
Specificaties
| Lengte: | 80 cm |
|---|---|
| Breedte: | 43 cm |
| Hoogte: | 118 cm |
| Aantal lades: | Meer dan 10 |
| Aantal poten: | 4 |
| Herkomst: | Europa |
| Kleur: | Bruin |
| Staat: | Origineel |
| Materiaal: | Hout |




















































































